درباره انبوه سازان کبیر

شرکت انبوه سازان کبیر باتکیه برتدابیر وایده های مشاوران زبده،مهندسین مجرب ومدیران توانمند
خود توانسته است امروزه پس ازگذشت بیش از ۱۵سال فعالیت درزمینه ساخت ویلاهای سوپرلوکس ساحلی وجنگلی،شهرکی وغیر شهرکی باکیفیت ترین ومجلل ترین سازه هارا ساخته و تحویل نماید وبدین وسیله درمنطقه زیباکنار برای بیش ازچند صد نفرنیزایجادشغل کند.
انبوه سازان کبیر زیباکنار امروزه ازقطب های اصلی خرید وفروش ویلاوزمین دراستان گیلان واحداث شهرک های مجلل محسوب میشود.

چرا خرید ویلا در زیباکنار؟

قطعا میدانید که دراین سال ها باتوجه به آلایندگی هوا و افزایش تراکم جمعیتی شهرهای صنعتی و باوجود تمایل فراوان مردم نسبت به خرید ویلا و زمین در خطه سرسبز شمال کشور هیاهوی فراوانی به پاشده که در همین راستا گروه آنالیزور شرکت کبیر به منظور مدیریت این رویداد حیاتی اقدامات وبررسی هایی را انجام دادند و پس از ارزیابی، آنهارا به مدیریت شرکت منتقل کردند که پس ازاتمام جلسات استراتژیک پیاپی که در ابتدای هرماه در قسمت سالن همایشهای شرکت انبوه سازان کبیر برگزارمیشود تصمیماتی رااتخاذ و اعلام نمودند که شامل ارائه سیاست هایی از قبیل راهکارهای مبنی برمشتری مداری و خدمات دهی هرچه صحیح تر نسبت به ادوار گذشته بوده است.

شرکت انبوه سازان کبیر در زمینه ساخت سعی نموده،با دانش ترین و متعهد ترین معماران و پیمانکاران ایرانی را به منظور افزایش سطح کیفی و پویایی ساختمان های خود برگزیند که نتیجه مطلوب حاصل گردد.همینطور در زمینه معرفی وفروش ویلاهای خود مدیران و مشاوران باسابقه و دارای صداقتی فراوان را استخدام نموده است.
همچنین برای رفاه حال مسافرینی که به مدت موقت به منطقه زیباکنار می آیند گروهی از کارشناسان اجاره را گماشته ایم تابامعرفی و تحویل ویلاهای اجاره ای ساحلی و جنگلی پذیرای مسافرین عزیز باشند.
شرکت کبیر،از متقاضیان خرید ویلا دراستان دعوت مینماید تابه منظور راهنمایی شدن در زمینه خرید و سرمایه گذاری در بخش املاک با کارشناسان شرکت تماس بگیرند
مشتاق شنیدن صدای گرمتان هستیم

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید